Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Po skoraj letu dni do nove zmage!
28.03.2009 2009b 06:28
Nejc Škrlep je zmagovalec Pokala Mengša, 9. turnirja za Slovenski pokal v namiznem hokeju v sezoni 2008/09. Do zmage je prišle po velikem preobratu v polfinalu, ko je proti Bernardu Rjavcu zaostajal že z 0:2 v zmagah, podobno mu je uspelo v finalu proti Urošu Matanoviču. Nejc je bil najboljši že po rednem delu, v katerem se je bil hud boj za top 8, presenetljivo pa se tja ni uspelo uvrstiti zmagovalcu prejšnjega turnirja, Timu Weisseisnu.
V četrtfinalu je manjše presenečenje pripravil Matej Škrlep, ki je gladko s 3:0 odpravil "utrujenega" Armina, dodatno pa nato v tekmi za tretje mesto še Bernarda Rjavca.
Na lestvici z Slovenski pokal je v vodstvu spet Uroš Matanovič.
To je bil zadnji mali turnir letos, naslednji turnir za Slovenski pokal bo znova v Mengšu, in sicer 18. aprila. Že zdaj lepo vabljeni!