Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Armin Čamdžič prvič osvojil Slovenski pokal
19.03.2008 2008b 02:24
Na Švedskem je bila zima očitno premrzla, na Zimskem pokalu, 7. turnirju za Slovenski pokal v letošnji sezoni pa je bilo zelo vroče. 23 tekmovalcev se je podalo v bolj za medalje, prvič pa se je z zlatom okitil Armin Čamdžič, ki je v finalu s 3:2 v zmagah ugnal Uroša Matanoviča in za to prejel zanj rekordnih 642 točk za svetovno lestvico. Tretji je bil Jaka Škrlep, ki je v četrtfinalu ugnal vodilnega po finalnem delu Bernarda Rjavca. Četrti je bil Nejc Škrlep (vsi NHK Kranj). Najboljši Mengšan je bil Matej Škrlep, mesto za njim Tim Weisseisen (NHK KŠK), osmo mesto pa je osvojil Anže Božič (NHK Kranj). 13. mesto in s tem B skupino je z zmago nad Domnom Zupančičom (NHK Kranj) osvojil Andrej Mehle (NHK Mengeš), najboljši Sevničan je bil z 18. mestom Matjaž Traven. Pred dvema turnirjema za Svetovno ligo v Budimpešti in Bratislavi bosta odigrana dva turnirja za Slovenski pokal v Mengšu. Prvi bo že 8.3. s Pokalom Mengša (mali turnir), drugi pa tri tedne kasneje - Spomladanski pokal. Vabljeni tudi k ogledu slik in videa iz Kranja.

FINALE: Armin Čamdžič - Uroš Matanovič