Naslednji turnir
Kranj, 3. 10. 2020
 

Zadnji turnir
Kranj, 13. 6. 2020
Slovenski pokal 2019/20
1. Anže Božič 390
2. Bernard Rjavec 360
3. Jakob Zalokar Obadič 313
4. Nejc Škrlep 303
5. Tim Weisseisen 293

Osnovnošolci
1. Jakob Zalokar Obadič 420
2. Leon Kuč 370
3. Gal Bohinc 360

Pokrovitelji
Kolesarski center
Sevnica
OŠ Franceta Prešerna
Kranj

Nakup namiznega hokeja
in nadomestnih delov

Kontakt: nhzs.info@gmail.com


V Sevnici zmagal Anže Božič
29.01.2020 2020b 21:40
Na prvem turnirju v letu 2020 v Sevnici je nastopilo 19 tekmovalcev. V odsotnosti Tima Weisseisna je do svoje druge zmage v sezoni 2019/20 prišel Anže Božič, ki je v finalu ugnal Bernarda Rjavca, in tako še povečal vodstvo v skupnem seštevku. V tekmi za tretje mesto pa je bil Nejc Škrlep uspešnešji od Jakoba Zalokarja Obadiča, najboljšega osnovnošolca.






Četrtfinale
 
Anže Božič                          3             4             6             3p
Bine Gajšek                       0             1             1             2
                               
Jakob Zalokar O.              3             2             3             5            
Leon Kuč                             0             0             0             0
 
 
Bernard Rjavec                 3             2             4             5             5            
Lenart Traven                   1             3p           3             1             3            
 
 
Nejc Škrlep                        3             1             4             3             1             5
Aljaž Božič                          2             3             2             1             5             4            
 
 
Polfinale
 
Anže Božič                         3             2             2             6             4             3
Nejc Škrlep                        2             3p           3             0             2             0
 
Jakob Zalokar O.              1             4             1             1             0            
Bernard Rjavec                 3             3             5             3             2            
 
 
Finale
 
Anže Božič                         3             4             4             1             2             4
Bernard Rjavec                2             3             2             4             3             1
 
 
Mali finale
 
Jakob Zalokar O.              2             3             3             2p           3             2            
Nejc Škrlep                        3             4             4             1             0             5                            
 
 
 
Osnovnošolci:
 
  1. Jakob Zalokar Obladič
  2. Leon Kuč
  3. Bine Gajšek