Kontakt: nhzs.info@gmail.com

Športni rezultati v živo

Mengeš Open 2019: Do prve zmage v novi sezoni tudi Tim Weisseisen
19.11.2019 2019b 09:02
24 tekmovalcev se je zbralo na 3. turnirju za Sovenski pokal v sezoni 2019/20, tokrat prvič v Mengšu.
Nastopajoči so bili razporejeni v 3 osnovne skupine, prvi štirje so šli v finalno skupino, kamor so prenesli bonus točke iz prvega dela,
ostali pa so šli v B skupino prav taok z bonus točkami (3, 2, 1).
Prvih 8 nosilcev se je pričakovano uvrstilo naprej, presenetil je Matej Škrep, ki je slavil v skiupini 1, preostala štiri mesta v finalni skupini pa so ujeli Leon Kuč, nižje postavljena brata Kedič in tudi zelo presenetljivo Maks Rupnik!
V finalni skupini je bila na koncu razlika med prvimi petimi zgolj 3 točke, v četrtfinalu pa je nato Nejca (2. po rednem delu) šokiral Matej Škrlep in tako po dolgem času prišel v polfinale. Anže je s 3:0 ugnal Gala, Bernard R. in Tim pa po drami s 3:2 Bernard Š. in Jakoba.
V polfinalu Anže ugnal Bernarda s 3:2 in Tim gladko naprej s 3:0, v finalu pa je nato s 3:2 slavil Tim.
Bernard R. je za tretje mesto ugnal Mateja.